Psycholog Anna Arciuch

O mnie

Nazywam się Anna Arciuch

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie ze specjalnością społeczna psychologia kliniczna. Ukończyłam I i II stopień akredytowanego szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zdobyłam Certyfikat Terapeuty TSR Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Ukończyłam studia podyplomowe w Collegium Civitas na kierunku Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga (NVC).

Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Porozumienia bez Przemocy. Wspieram firmy, rodziny, osoby dorosłe i młodzież w osiąganiu celów.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażu podyplomowego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Nerwic, w placówkach oświatowych, a także podczas praktyki prywatnej.

Jestem założycielką Rozwijalni, gdzie od 2009 roku tworzę i wdrażam rozwiązania dla osób indywidualnych, par, rodzin, rodziców placówek oświatowych oraz biznesu m.in. z zakresu komunikacji, zarządzania zespołami, zarządzania zmianą i kryzysem. Udział w licznych warsztatach psychologicznych oraz różnorodne doświadczenie zawodowe dało mi możliwość spotkania wielu ludzi i sytuacji, dzięki którym mogłam się rozwijać i poznawać samą siebie oraz doskonalić umiejętności zawodowe. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielę się z moimi Klientami.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc regularny udział w specjalistycznych szkoleniach i seminariach, Swoją praktykę poddaję superwizji. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).